днів
Головна сторінка Головна сторінка Форум міста Немирів Форум Пошук по форуму Пошук на форумі Фотогалерея міста Немирів Фотогалерея Добавити або скачати корисну програмку для вашого компютера Корисниі программи РСС новин сайту RSS 2.0  
  Меню сайта

  Опитування

Чи курите ви
Всього відповідей: 102

  Погода в Немирові

  Реклама

  Останні коментарі

  Випадкова світлина

  Хрестики - Нолики

  Необхідний софтПро сайт:


Сайт створений 03.03.2009. Створений для жителів міста, та інших користувачів інтернету. Недавно був впроваджений сервіс Онлайн фільми, ви можете дивитися фільми додані адміном, та іншими користувачами сайту, також після реєстрації можете додати своє кіно, ні і звичайно реалізована функція скачки фільмів прямим ссилками прямо з сайту, відео буде скачуватися в форматі *.flv (Флеш відео) після скачки, щоб його подивитися треба буде скачати спеціальний плеїр, або кодек. Він є на форумі у розділі Фільми. Також на сайті є фотогалерея можете додавати , дивитися, редагувати, видаляти, та позначати на фото людей. І ще для мешканців міста спеціальний софт, щоб не виникало проблем з компютером)). Надіюсь до скорого часу сайт стане популярним, та на ньому буде багато активних користувачів. Підтримайте сайт свого славного міста Немирів. З повагою адміністратор, та творець сайту nemirov.at.ua Котенко Максим.Про місто:

Немирів - місто, центр Немирівського району Вінницької області . Населення - 11 ,7 тисячі мешканців (2005 рік).
Історія
Місцевість, де розташований райцентр Немирів , заселений здавна. В урочищі Городище, яке знаходиться неподалік Немирова, виявлено залишки поселення трипільської культури. В цьому ж урочищі знаходиться одне з найбільших (150 га) скіфських городищ VIІ - VI ст. до н.е. Воно оточене могутніми валами - 32 метри завширшки, 9 метрів заввишки та 5 ,5 км завдовжки. В Х - ХІ ст. на цьому місці існувало древньо-руське поселення. За переказами, на місці цього поселення виникло місто Мирів, яке під час татарської навали було вщент зруйноване. Наприкінці ХІV ст. виникло нове місто Немирів.
Перша письмова згадка про місто припадає на 1506 рік.
Немирів був одним із центрів боротьби українського народу проти шляхетського гніту і насильницького ополячення. В роки селянсько - козацького повстання, яке очолював С.Наливайко, населення Немирова та навколишніх сіл діяло в його загонах. Воно брало участь в антишляхетських повстаннях і заворушеннях 1607 , 1612 , 1614 та наступних років, а також у війні проти соціального і національного поневолення в 1648 - 1654 роках.
З Немировом тісно пов'язані імена видатних діячів української та російської культур ХІХ століття. В місті Немирові народився великий російський поет М.О. Некрасов, тут жила російська і українська письменниця Марко Вовчок (М.О.Вілінська ), в Немирівській гімназії викладав малювання друг Т. Г. Шевченка - І.М.Сошенко, який брав участь у викупі поета із кріпацької неволі, а також друг великого Кобзаря - М.К. Чалий, один із перших його біографів. У Немирівській гімназії навчались російський письменник А.О.Новодворський (А.Осипович), польські письменники Т.Єж, І.Антоні (Ролле), письменник-патріот М.А.Трублаїні.
В гімназію часто приїздив великий хірург і педагог М.І.Пирогов, який тривалий час був її попечителем.!!!


  Профіль

  Категорії

Новини міста [5]
Всі новини звязані з життям міста Немирова
Новини сайта [2]
Все новини, що повязані з цим ресурсом
Новини країни [0]
Новини України
Новини світу [0]
Новини світу
Новини інтернету [1]
Новини інтернету та все, що відбувається у ньому.

  Наш банер

Сайт міста Немирів

Детальніше


Отримати код
  Друзі сайту

  Нове на форумі

  Випадковий фільм

  Статистика
Онлайн всього: 1
Приїзжих: 1
Немирівчан: 0

Онлайн:
Зареєстровано на сайті
Всього: 363
Нових за місяць: 7
Нових за неділю: 1
Нових вчора: 0
Нових сьогодні: 0
З них
Адміністраторів: 1
Модернаторів: 2
Немирівчан: 16
Звичайних користувачів : 344 Із них
Хлопців: 264
Дівчат: 99

Хто сьогодні до нас заходив:

© nemirov.at.ua 2024.
Дизайн і розробка сайта: Котенко Максим.Хостинг від uCoz

Яндекс цитирования Rambler's Top100