Головна сторінка Головна сторінка Форум міста Немирів Форум Пошук по форуму Пошук на форумі Фотогалерея міста Немирів Фотогалерея Добавити або скачати корисну програмку для вашого компютера Корисниі программи РСС новин сайту RSS 2.0  
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » В Немирові » Шешори » Шешори-2009 (Етно-фестиваль, що відбувається недалеко від нашого міста)
Шешори-2009
АняткоДата: Середа, 04.03.2009, 00:34 | Сообщение # 1
Завідувач форуму=)
Группа: Модератори
Сообщений: 90
Репутация: 6
Статус:
Бог форума За хорошую посещаемость на форуме За Генерал-лейтенанта Бронзовая медалька за 10 сообщений Бронзовый слиток за 25 сообщений Серебренная медалька за 50 сообщений
Ваші думки про цю подію
mkДата: Середа, 04.03.2009, 00:43 | Сообщение # 2
Admin
Группа: Адміністратори
Сообщений: 139
Репутация: 7
Статус:
Бог сайта и форума За хорошую посещаемость на форуме За Генерал-полковника Бронзовая медалька за 10 сообщений Бронзовый слиток за 25 сообщений Серебренная медалька за 50 сообщений Серебренный слиток за 100 сообщений
Дуже класний фестиваль етнічної музики, за 2 роки які він проводився у Воробіївці, це кращий фестиваль на якому я був. Можна класно відірватися з друзями, купиатися на бугу, та танцювати доранку під класну музику, Навіть на 2007 Шешорах приїзджали рок - музиканти з Швейцарії, гурт помоїму називався Hedningarda , чи шось у цьому дусі, то їх музика була краща за багато відомих рок групп, можливо тому що грали вживу biggrin хто його знає. Добре що фестиваль буде ще проводитися на поділлі, я уже жду не дождусь Шешор 2009 wacko

One World One Dream

mkДата: Середа, 04.03.2009, 00:50 | Сообщение # 3
Admin
Группа: Адміністратори
Сообщений: 139
Репутация: 7
Статус:
Бог сайта и форума За хорошую посещаемость на форуме За Генерал-полковника Бронзовая медалька за 10 сообщений Бронзовый слиток за 25 сообщений Серебренная медалька за 50 сообщений Серебренный слиток за 100 сообщений
ДахаБраха

Індійські табла, будійський гонг, віолончель, маракаси, трещьотки, гуцульске бухало, рубель, палички, малазійський гонг, глиняні свистульки, окарина, індійська тампура і голоси

Світ виникає з хаосу. Музика постає з душі етносу. ДахаБраха — назва оригінальна, тобто чудернацька і автентична водночас. Давати і брати — із староукраїнської мови. На музикальний слух, у цій назві звучать і виграють, як самодостатні акорди однієї єдності і «РА» — сонце, і «брама» — ворота, вхід, і «Брахма» — Верховний Бог творення індуїзму — душа-Птаха і звичайно — «ДАХ» як місце створення самої групи «ДахаБраха».

Ви зараз вперше у житті почуєте альбом «На добраніч» гурту «Дахабраха», і я Вам, мабуть, трішки заздрю. Заздрю — тому що здорово, коли вперше відкриваєш для себе щось нове, справжнє, щире. Але заздрю лише трішки — тому що з кожним новим прослуховуванням знаходжу в цій музиці все нові і нові пласти, новий подив, нову магію, новий простір. Цей альбом, це дійство — наче крок назад, за яким іде крок убік і два вперед. Це об’ємний вальс, квадрати якого закручено у спіралі людської ДНК. Причому ДНК не тіла, а свідомості, історії (не паперової, безумовно). Здається, ніби тут присутні підсвідомі коди не тільки людини, а й всього живого, що є на цій землі — і самої Землі. Тому що все, що є живим, неодмінно відгукається на цю музику — так чи інакше. Хтось танцює, хтось росте, хтось тече... Тому я радий, що і Ви тепер почуєте — це. І, сподіваюся, теж — зрадієте. І нехай радість танцює, і зростає, і тече...

Прикрепления: 9611810.jpg (13.3 Kb)


One World One Dream

Lora_VensДата: Четвер, 05.03.2009, 16:08 | Сообщение # 4
Супер модель =)
Группа: Немирівчани
Сообщений: 9
Репутация: 4
Статус:
Бог форума
К сожалению я в прошлый раз не попала на Шешоры...(( Но в этом году по любому поеду!!!
marianna_uaДата: Неділя, 05.07.2009, 16:21 | Сообщение # 5
Рядовой
Группа: Користувачі
Сообщений: 1
Репутация: 0
Статус:
Новичок
Я була на Шешорах у 2008. Приємно. Цього року також їду. Люди, може хто підкаже якийсь недорогий готельчик у Немирові? Чи розкажіть якщо хтось жив у місцевих, то як воно?
ImmoralДата: Четвер, 30.07.2009, 04:36 | Сообщение # 6
Сержант
Группа: Користувачі
Сообщений: 38
Репутация: 0
Статус:
Новичок За Сержанта Бронзовая медалька за 10 сообщений Бронзовый слиток за 25 сообщений
А вот я в этом году не попал на фэст, хотя говорят, что был не фонтан. или меня просто успокаивали?
Форум » В Немирові » Шешори » Шешори-2009 (Етно-фестиваль, що відбувається недалеко від нашого міста)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Статистика Форума
Останні теми Популярні теми Кращі користувачі Випадкова світлина

Де можна купити вишиванку?

(3)

Поиск доступных венков для...

(3)

Мужские подштаники

(5)

Интересует хорошая програм...

(3)

Где найти качественные бес...

(3)

Полезное

(2)

Купівля букета троянд у Ль...

(4)

Подскажите как сделать скр...

(4)

Підкажіть хороший магазин ...

(2)

Где можно купить стиральну...

(0)

Флуд

(34)

Ким Андерсон...

(19)

Вопрос про смартфон

(17)

Анекдоты

(17)

Ваши любимые цытати...

(14)

Цитаты

(14)

Мотоцикл чи Автомобіль?

(12)

Спілкуємося на різні теми

(12)

Мобілка

(12)

Качественная модная женская и му...

(11)

mk (Максим)

(139)

Анятко (Ганна Кирпач)

(90)

bi-666 (Валентин)

(45)

base2gis (Влад Владис)

(39)

Immoral (Дмитрий Мачушенко)

(38)

spas1307 (Евгений)

(25)

misterbicips ()

(22)

Levchenko ()

(17)

a_sov ()

(14)

kirilzhilenko80 ()

(14)

© nemirov.at.ua 2024.
Дизайн і розробка сайта: Котенко Максим.Хостинг від uCoz

Яндекс цитирования Rambler's Top100